MENU
O MNĚ

Jako malý kluk jsem se chtěl stát lékařem. Později architektem … dá se říct, že téměř po celý život jsem hledal sám sebe – až do momentu, kdy jsem poznal kouzlo fotografie. Baví mě myšlenka, že si můžu na okamžik hrát na “Pána času”. Sledovat život, jak plyne kolem mě skrz hledáček foťáku, stisknout spoušť a prožívat ten určitý moment znovu a znovu.
Nic mě zatím nezaujalo tolik jako focení svateb. Den plný lásky, emocí, krásy … věcí, které mě samotného těší nejvíce. Mít možnost sledovat lidi kolem sebe – naplněné láskou, štěstím a radostí – naplňuje stejnými pocity i mě. Umožňujete mi dělat svou práci a být tak na chvíli součástí vašeho štěstí – a to i mě dělá šťastným. Děkuji!

CO ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

Monika & Zerri

"Na poslední chvíli jsme hledali fotografa a přes známou jsme dostali kontakt na Lukáše. I přes mrazivý a deštivý den jsme si ho velice užili. Fotografování bylo přirozené a přátelské. Lukáš dokázal zachytit krásné momentky, které nám nahodí smích pokaždé když se na ně koukneme. Za úžasné fotky vděčíme Lukášovi. Spolehlivý a velmi přátelský!”

01
02
Martina & Lukáš

"Lukáš zachytil náš svatební den perfektně. Má výborný cit pro detail, celkově osobitý styl a fotkám přitom nechybí přirozenost přesně tak, jak jsme si představovali. I když byl Lukáš naší "záchranou" na poslední chvíli, když nám vypadla domluvená fotografka, byla s ním bezproblémová domluva. Na místo obřadu i následné hostiny se přijel podívat a ještě nám zvládl zařídit zapůjčení Polaroidu do fotokoutku. Jako třešničkou na dort nám byla nádherná dřevěná krabička s vyvolanými fotkami v desénovém provedení. Je vidět, že Lukáše focení opravdu baví, můžeme jedině doporučit!"

02
02
CLOSE