MENU
F.A.Q.

Jak dlouho s námi zůstaneš na svatbě?

Každá svatba pro mě představuje malý příběh – je jedno, jestli je to bráno z vaší či mé strany. A kdo by chtěl slyšet příběh bez začátku či konce. Snažím se proto zůstat na vaší svatbě po celou dobu. V případě menších svateb se můžeme samozřejmě domluvit a vše přizpůsobit.

Kolik fotek dostáváme?

Nejsem zrovna fanoušek všelijakých balíčků, protože každá svatba je jiná. Limit fotografií mě omezuje v tom, co dělám. Proto ode mě neuslyšíte něco jako: “Dostanete za tuhle cenu max. … fotek”. Obdržíte všechny fotky, které projdou mým výběrem. Orientačně odevzdám z celodenního focení okolo 300 – 500 fotek.

Co znamená upravené fotky?

Všechny fotky, které ode mě na konci obdržíte, projdou určitou sadou úprav. Hotové fotografie se tedy dostanou do vašich rukou v nejvyšší kvalitě a rozlišení. A s trochou lásky k tomu, to je samozřejmostí.

Kdy obdržím své fotky?

Vzhledem k tomu, že hotový produkt ode mě obdržíte do 2-3 týdnů, snažím se vám tuto čekací dobu alespoň malinko ukrátit a do 3 dnů vám pošlu menší “ochutnávku” 10-15 fotografií.

A co předsvatební focení či focení párů?

Ano – fotím všechno, v čem hraje hlavní roli láska. A pokud máte u mě objednané i svatební focení, můžete si předsvatební focení koupit za zvýhodněnou cenu.
CLOSE